Gå til hovedinnhold

First Hotel Jörgen Kock

Bestill opphold

Ved booking av mer enn seks rom, ta kontakt med hotellet direkte. Spesielle bookingvilkår kan gjelde.

First Hotel Jörgen Kock

Hotell i nærheten av Malmö sentralstasjon

First Hotel Jørgen Kock ligger sentralt i Malmö, 100 meter fra Malmö sentralstasjon og 20 minutter fra Københavns flyplass Kastrup. Du bor komfortabelt i et av hotellets 105 romslige rom og har effektive møter med vårt konferansekonsept The Room - møterommet som du leier per time.

Vår personale ønsker deg hjertelig velkommen, og hver morgen setter vi frem en generøs frokostbuffé med favoritter fra det skånske matkulturen for deg. Benytt anledningen til å besøke Turning Torso, bade på Ribersborg, shoppe på Emporia, eller spør oss om ting å gjøre når du er i Malmö. Hvis du vil trene, samarbeider vi med et treningssenter i nærheten. Hotellet er lett tilgjengelig med bil, og utenfor inngangen er det både parkeringshus og gateparkering.

  • Frokost inkludert
  • Gratis WiFi
  • Sentralt
  • Parkering
  • Store rom

Fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Gratis WiFi
  • Sentralt
  • Parkering
  • Store rom

Map pin icon Jörgen Kocksgatan 3, 211 20 Malmö

  • 20 min til København flyplass

  • 1,9 km til Turning Torso

  • 2,5 km til Ribersborgs strand

  • 100 m til Malmö sentralstasjon

Konferanser og møter i Malmö

Bestill konferanser og møter i Malmö på First Hotel Jörgen Kock i nærheten av Malmö sentralstasjon. Hotellet tilbyr «The Room», møterommet som du kan leie per time.
Lokalet er moderne og har et fleksibelt miljø der du selv kan møblere etter smak og behov, en deilig lenestol og tradisjonelle konferansebord. Perfekt til et arbeidsmøte, intervju, samtaler eller når du bare har lyst til å komme deg bort fra kontoret. Hvorfor ikke kombinere vår frokostbuffe med et møte i et eget rom?

Hvis dere er flere, eller hvis dere trenger en mer tradisjonell konferanse, tilbyr vi dette i samarbeid med konferansearrangører i området.

Send oss en forespørsel

Send oss en forespørsel

  • konferansebord

    The Room

    12 personer

    The Room ligger i forbindelse med vår lounge og frokostsal.

    Kapasitet:

    • Størrelse: 30 m²

    Lokalet er utstyrt for tolv personer i styreoppsett, men kan endres ved behov.
    The Room har whiteboard, flippover, projektor, papir, penner og internett – både trådløst og kablet.